• Takip Et
  Arama
  Uğurevler/Kayseri

  Hizmetlerimiz

  NOZ TEAM

  Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

  Yurt içi ve Yurtdışı Yatırımcıların; gayrimenkul sektöründe beklentilerine cevap verebilecek ve yönlendirebilecek şekilde alış ve satış sonrası akılcı yatırım yönetimi hizmeti sunarak, emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

  Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.

  Yerelden ulusala büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak.

  Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.

  Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

  Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.

  Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.

  Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.

  Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,

  NOZ TEAM

  Emlak Alım/Satım, Kiralama Hizmetleri

  Sistemin içerisinde alım / satım öncesi ve sonrası yatırım danışmanlığı, emlak danışmanlığı, tapu takibi, iç mimarlık ve dekorasyon, tadilat, aylık kira takibi, gayrimenkul masraf ve tahsilat takibidir…

  NOZ TEAM

  Alıcı-Kiracı Temsilciliği

  Gayrimenkule alıcı adayı / kiracı adayı olarak da baktığımızda durum çok farklılık göstermemektedir. Alıcı adayları / kiracı adayları; farklı fotoğraf, anahtar bilgi, detay bilgi ve fiyatlarla incelemiş oldukları gayrimenkulleri görmek için randevular almakta ve gezdiklerinde bu portföylerin çoğunun çakışmakta olduğunu görmekteler. Bu da; müşteri açısından ciddi zaman kayıplarına neden olmaktadır.

  Noz Team olarak bu durum için de alıcı / kiracı adaylarına çözüm öneriyoruz “ siz kriterlerinizi bize anlatın. Sizin yerinize biz araştıralım, Sonrasında; almayı / kiralamayı düşündüğünüz gayrimenkul ile ilgili tapu, belediye vb. kaydını da biz inceleyelim. Siz Değerli Müşterilerimizin gereksiz zaman kaybını, yanlış anlama,vb. gibi durumlarını ortadan kaldıralım.

  Son sözümüz; Gayrimenkul Yatırımında güvenilirliğimizle övünüyoruz…

  İSTE;  BU YÜZDEN NOZ TEAM